01. 06. 2010

Datum: 01.06.2010
V roce 2003 slavila značka RUSS velké výročí 40 let od svého založení. Přečtěte si, co k tomuto výročí řekl samotný pan Russ Berrie. Byla dokonce připravena zvláštní kolekce medvídků.

"Jen stěží mohu uvěřit. že uplynulo již 40 let od okamziku, kdy jsme ušili prvního plyšového medvídka.
Přestože má dnešní generace své vlastní vzpomínky a zkušenosti, plyšový medvídek je a vždy zůstane oblíbeným zdrojem pohodlí a bezpečí, trvalým symbolem lidské náklonnosti, vyjádřením naší potřeby fyzického kontaktu - mazlení. Je pro mě velkou odměnou vědět, že to co dělám každý den, přináší tolik radosti, štěstí a pohodlí malým dětem i těm, kteří jsou maldí ve svém srdci.

Jsem velice hrdý na dosažené výsledky naší firmy za dobu své existence, ale bez podpory našich loajálních zákazníků, bychom těchto úspěchů nemohli dosáhnout. Od mého vstupu na pole průymslu s dárkovým zbožím na konci padesátých let jsem poznal spoustu báječných lidí. Byla to neobyčejná a vzrušující cesta. V tomto průmyslu se pohybuje bezpočet vřelých, dávajících a laskavých lidí. A mnoho z nich je doučástí naší RUSS rodiny.

Dnes více než kdy před tím, potřebujeme oslovovat naši rodinu, přátele, sousedy či kolegy a ukázat jim naši laskavost a lásku, která z nás tvoří tak skvělý národ. Máme to štěstí, že hrajeme v dárkovém obchodu významnou roli. Je to obchod, který činí tolik lidí šťastnými a umožňuje nám dotknout se jejich životů tak laskavým způsobem.

Jsem nesmírně potěšen, že mohu být součástí tohoto pulzujícícho a úžasného průmyslu. Moje manželka Angelika a já vás s potěšením přivítáme v naší prezentační místnosti v New Jersey nebo v kterékoliv pobočce po celé zemi.

Doufám, že se vám kolekce Historických medvídků 2003 líbí. Zároveň vám děkuji, že jste přispěli k tomu, aby bylo uplynulých čtyřicet let tak pozoruhodných."

Russ Berrie